Dla klientów firmowych 2017-06-08T14:11:30+00:00

Czy nas potrzebujesz?

Każdy, kto prowadzi działalność prędzej czy później potrzebuje pomocy prawnej. Taka jest po prostu specyfika funkcjonowania w obrocie gospodarczym i nie ma w tym nic dziwnego, szczególnie, że z roku na rok zwiększa się ilość przepisów, którymi trzeba się kierować oraz stopień ich zawiłości.

Jeżeli do tej pory wszystkie sprawy prawne swojego przedsiębiorstwa załatwiałeś samemu to bardzo dobrze. Może jednak pora ten czas poświęcić po prostu na rozwijanie firmy? Obsługa prawna może być przecież powierzona profesjonalistom. Da Ci to więcej czasu na robienie tego, na czym znasz się najlepiej i zarabianie na tym. Wtedy okaże się zapewne, że odnoszone korzyści są zdecydowanie większe niż koszty zleconej nam obsługi. Dodatkowo, zyskasz coś bardzo cennego – pewność, że Twoimi sprawami zajmują się osoby, które mają wiedzę, doświadczenie, i które po prostu chcą się nimi zajmować.

 

Wiem, że istnieje problem, co dalej?

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Im szybciej się z nami skontaktujesz tym większe prawdopodobieństwo, że sprawę uda się skutecznie załatwić przy zaangażowaniu mniejszych sił i środków. Przygotuj informacje i dokumenty związane ze sprawą i umów się na spotkanie w celu przekazania. Wspólnie ustalimy wynagrodzenie za jej prowadzenie, uzależnione od stopnia skomplikowania oraz wartości i przystąpimy do działania.

 

Mam pomysł. Jak go zrealizować?

Pomagaliśmy zarówno początkującym przedsiębiorcom przy narodzinach ich biznesów i przy stawianiu pierwszych kroków, jak i dużym i rozwiniętym firmom w podejmowaniu przez nie działań restrukturyzacyjnych, przejęciach innych spółek, czy w projektowaniu zasad długofalowej współpracy z zagranicznymi kontrahentami. Przynieś do nas pomysł, a my doradzimy jak go zrealizować pod kątem organizacyjno-prawnym. Chętnie wgłębimy się przy tym w szczegóły dotyczące Twojej branży, aby móc zapewnić Ci pomoc dopasowaną do Twoich potrzeb.

W jakiej formie będziemy współpracować?

Jesteśmy elastyczni. Na rzecz naszych klientów działamy zarówno w ramach stałej obsługi prawnej, jak i pojedynczych zleceń dotyczących konkretnych spraw. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i tego, z czym się do nas zgłosisz. Dobierzemy formę współpracy, która będzie najbardziej odpowiednia. Z tym będzie się też wiązać kwota wynagrodzenia, która może mieć formę stałego ryczałtu miesięcznego, stawki godzinowej, czy jednorazowego wynagrodzenia za całą sprawę.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach.

Pełny cennik naszych usług znajduje się tutaj.

Kontakt