Jak działamy?

Dostarczamy praktycznych i gotowych do zastosowania rozwiązań

1. Czy podjęcie przez nas działań prawnych w Twojej sprawie jest potrzebne?

Wbrew pozorom, odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest twierdząca. Może się np. okazać, że nowe przepisy, o których słyszałeś wcale Ciebie nie dotyczą i nie musisz dostosowywać do nich swoich działań.

2. Jaki cel chcesz osiągnąć?

Wszystkie nasze działania mają służyć osiągnięciu zakładanego przez Ciebie celu. Określenie go jest zatem zawsze punktem wyjścia. Szanujemy Twój czas i środki na równi z naszymi, więc jeżeli rekomendujemy podjęcie określonych działań zawsze staramy się, aby były one jak najbardziej efektywne.

3. Strategia, taktyka, działanie.

Niezależnie czy mamy do czynienia z wielowątkowym sporem sądowym, czy stosunkowo prostymi negocjacjami lub poradą w konkretnej sprawie, zawsze działamy systemowo, zgodnie z wypracowanymi metodami. Pozwala to nam skupić się na tym co najważniejsze i robić tylko (aż) to co niezbędne. Tak jest szybciej i taniej. Bez przeciągania i mnożenia niepotrzebnych czynności, które nic nie wnoszą.

4. Rzetelna ocena ryzyka.

Rekomendując określone działania zawsze w sposób rzetelny i uczciwy przedstawiamy możliwe zagrożenia związane z konkretnymi rozwiązaniami, aby podejmowana przez Ciebie decyzja była w pełni świadoma i oparta na rzetelnej wiedzy dotyczącej przeszkód, jakie mogą się pojawić, szans na ich przezwyciężenie, a także kosztów podejmowanych działań.

5. Jasne zasady rozliczeń.

Przed przystąpieniem do pracy w sposób jasny i pełny udzielamy informacji na temat naszego wynagrodzenia za podejmowane przez nas czynności oraz wszelkich innych kosztów, jakie wiążą się ze sprawą. Działamy dopiero wtedy, gdy jesteśmy zgodni co do tego, ile będą kosztowały nasze działania. 

6. Elastyczne formy współpracy.

Bieżące wsparcie, pomoc przy konkretnym projekcie, czy prowadzenie pojedynczej sprawy? To Ty decydujesz w jakim zakresie nas zaangażujesz w zależności od Twoich potrzeb lub budżetu. Jeżeli nawet budżet masz mocno ograniczony to i tak sprawdź nasze pakiety, bo przygotowaliśmy rozwiązania praktycznie na każdą kieszeń.

7. Szybki przepływ informacji.

Korzystamy z systemu zarządzania kancelarią Advisor247 umożliwiającego naszym Klientom uzyskiwanie na bieżąco informacji o wszystkich podejmowanych przez nas działaniach, czy wgląd do wysłanych oraz otrzymanych przez nas pism. Dzięki temu Klient nie jest uzależniony od godzin pracy Kancelarii, gdyż dostęp do swojej sprawy ma 24 godziny na dobę z każdego miejsca z dostępem do Internetu na świecie.

8. Szkolimy.

Niezależnie od tego, czy świadczymy stałą obsługę, czy rozwiązujemy pojedynczą sprawę, staramy się, o ile jest to możliwe, dać Klientom narzędzia i wiedzę, aby w przyszłości dany problem już się nie pojawiał. Tak jest lepiej, i dla nas, i dla Nich.

Dlatego klienci nas wybierają

Zaangażowanie. Staramy się zrobić wszystko co możliwe w powierzonej nam sprawie, aby osiągnąć założony cel. 

Empatia. Od chwili nawiązania współpracy Klienci nie są już sami ze swoimi problemami. 

0+
udzielonych porad prawnych
0+
prowadzonych obecnie spraw sądowych
0+ GB
zdigitalizowanych akt spraw
opinie

Kilka słów od naszych klientów

  • Współpracuję z Bogacz Bartoszewicz Kancelaria Radców Prawnych od 2014 roku. Zakres doradztwa prawnego jest bardzo szeroki, ponieważ zarządzam grupą kilkunastu hurtowni weterynaryjnych. Dzięki stałej współpracy mam zabezpieczenie prawne przy dużej ilości umów handlowych z dostawcami , z różnych krajów Świata. Nasza firma zatrudnia około 180 pracowników i w sprawach kadrowych bardzo często korzystamy z konsultacji prawnej. Kilkakrotnie konieczna była reprezentacja w sądzie pracy. Mając stały prawny nadzór nad windykacjami, nie mamy kłopotów z należnościami od klientów. Kancelaria prawna pośredniczy w trakcie podpisywania aktów notarialnych oraz pilnuje prawidłowego dokumentowania w trakcie prowadzenia spółek prawa handlowego. Podsumowując bezpieczeństwo prawne , w sytuacji częstych zmian przepisów, to najważniejszy aspekt w funkjconowaniu przedsiębiorstwa i to zapewnia mi współpraca z kancelarią Bogacz Bartoszewicz.

    Jarosław Czarnecki
    Prezes Zarządu PZFZ "CENTROWET" sp. z o.o.