Farmtrac

KlientFarmtrac
BranżaProdukcja ciągników
WWWhttps://farmtrac.pl/

O Kliencie

Polski producent ciągników rolniczych – firma Farmtrac

Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o. od kilkunastu lat rozwija swoją działalność jako producent ciągników – obecnie jeden z największych na polskim rynku.
Początki firmy wiążą się z 2000 rokiem, w którym rozpoczęliśmy produkcję maszyn w naszej fabryce w Mrągowie, na terenach byłego POM Mrągowo. Z naszych taśm produkcyjnych zjechały wówczas pierwsze modele Escorts 335 – ciągniki Farmtrac, które były pochodną popularnego Ursusa.

Zarówno jako początkująca firma przed wielu laty, jak i obecnie, jako największy polski producent ciągników rolniczych, nieustannie kierujemy się tą samą filozofią. Stawiamy na prostą i niezawodną konstrukcję. Dlatego polskie ciągniki Farmtrac nie są obciążone nadmierną ilością zbędnej elektroniki. W efekcie są mniej awaryjne oraz prostsze w obsłudze i serwisowaniu.

Ciągniki Farmtrac w ofercie firmy

Obecnie w ofercie mamy ponad 20 typów i odmian maszyn. Oferujemy traktory z kabiną, z ładowaczem oraz traktory z klimatyzacjąCiągniki Farmtrac są produkowane zarówno na rynek polski, jak i dla wielu krajów europejskich i północnej Afryki.

Nasze proste i niezawodne konstrukcje opierają się na rozwiązaniach najbardziej renomowanych europejskich firm, które produkują podzespoły. Wśród naszych modeli są m.in. niezawodne traktory z silnikiem Perkinsa. W gronie dostawców znalazły się również takie firmy jak: ZF, Bosch, Carraro, MITA oraz około 60 renomowanych polskich producentów części i podzespołów. Wszystkie polskie ciągniki Farmtrac mają europejskie homologacje i spełniają europejskie normy.

Wkład własny w produkcję traktorów Farmtrac

Współpraca z dostawcami podzespołów i części do ciągników pozwala nam nie tylko rozszerzać ofertę maszyn, ale też udoskonalać je technologicznie. Jako producent ciągników mamy również swój własny dział rozwoju produktu, w którym pracują czołowi polscy inżynierowie – często z ponad 30-letnim doświadczeniem. To dzięki nim skonstruowaliśmy kluczowe modele ciągników – takie jak 675 DT (Maszyna Roku 2011) oraz 7100DT, 7110DT, czy najnowszy model 9120DTN.
Farmtrac to nadal prężnie rozwijająca się marka. Z roku na rok nasze traktory z kabinątraktory z ładowaczem, traktory z silnikiem Perkinsa czy traktory z klimatyzacją spotykają się z coraz większym uznaniem.

Jesteśmy liderem sprzedaży nowych ciągników rolniczych w Polsce wśród polskich producentów w latach 2011-2015.
Polski producent ciągników rolniczych Farmtrac to zdobywca wielu branżowych nagród. Wielokrotnie zostaliśmy laureatem nagrody „Maszyna Rolnicza Roku w Polsce”. Jesteśmy znani jako jeden z największych pracodawców w regionie Mrągowa. Czynnie wspieramy aktywizację młodych absolwentów (staże, praktyki). Zostaliśmy również inicjatorem programu „Jestem z Mrągowa”, którego celem jest promocja miasta Mrągowo.

 
 
o firmie Farmtrac -
o firmie Farmtrac -