Planeta mody

KlientPlaneta Mody
BranżaOdzieżowa
WWWhttp://planetamody.com.pl/

O Kliencie

Planeta Mody sp. z o.o. – właściciel sieci salonów odzieżowych Yups! to firma ze 100% kapitałem polskim. Zajmuje się produkcją i handlem modnej odzieży dla kobiet w różnym wieku. Już blisko 20 lat dostarcza swoim partnerom pewny i sprawdzony pomysł na biznes dając im możliwość sprzedaży wpisujących się w najnowsze trendy ubrań pod marką Yups!

W portfolio spółki znajdowały się marki takie jak Świat Bawełny, czy ups! Zdobywane doświadczenie i regularnie prowadzone badania rynkowe skierowały działania firmy w stronę rozwoju sieci sprzedaży najsilniejszej z marek. W 2009 roku zdecydowano się również przeprowadzić jej rebranding. Wynikowo ups! przekształcono w Yups! dając w ten sposób marce bardziej nowoczesny charakter.

W latach 2010 -2012 ambasadorką marki Yups! była znana piosenkarka i aktorka Natalia Lesz. W ramach realizowanych w salonach Yups!, w różnych miastach w kraju, spotkań gwiazdy z naszymi klientkami prowadzona była intensywna kampania testimonialowa. Od tej pory Yups! ma znaną twarz. Twarz kobiety dla której moda to coś więcej niż tylko ubrania.

Obecnie sieć salonów odzieżowych Yups! liczy około 55 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy www.yups.pl. Znajdują się one w najlepszych możliwych lokalizacjach w różnych miejscach w Polsce. Część z nich to salony firmowe, jednak zdecydowana większość to salony franczyzowe, powstałe dzięki zaangażowaniu i wspaniałej współpracy z najlepszymi parterami na rynku. Stawiamy na dalszy rozwój sieci sprzedaży Yups! dlatego też aktywnie poszukujemy kolejnych franczyzobiorców, którzy chcieliby rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę w branży odzieżowej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie optymalnego pakietu wsparcia dla franczyzobiorcy.

Wieloletnie doświadczenie ugruntowało pozycję spółki na rynku, za co w 2010 roku dołączyła do elitarnego Klubu Gazel Biznesu.