radca prawny Anna Cekała-Nowak

Anna Cekała-Nowak

radca prawny

Email a.cekala@bogaczbartoszewicz.pl

Telefon 89 535 99 28

radca prawny Anna Cekała-Nowak

Biografia

Jestem specjalistą w zakresie ochrony danych osobowych. Wspieram Klientów zarówno w wdrażaniu procedur związanych z ochroną danych osobowych, ale też sprawdzam już funkcjonujące procedury pod kątem ich zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych. Prowadzę również szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, bo zależy mi nie tylko na stworzeniu procedur, ale też na ich prawidłowym funkcjonowaniu.

Współpracę z kancelarią zaczęłam jeszcze na studiach. W swojej pracy staram się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, chcę, aby zaproponowane rozwiązania jak najpełniej oddawały Ich pomysły. Wspieram Klientów w rozwiązywaniu problemów, ale przede wszystkim staram się pokazać, że zgłoszenie się do nas w odpowiednim momencie pozwala tych problemów uniknąć. Gdy pojawi się spór towarzyszę klientom zarówno na etapie sądowym, jak też w trakcie negocjacji ugodowych.  

obszary praktyki

  • RODO
  • Prawo upadłościowe
  • E-Commerce

edukacja i praca naukowa

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski – prawo, 2016

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, 2017

prywatnie

Taniec

Taniec towarzyski to moja pasja. Uczęszczam na lekcje i ćwiczy gdy tylko mam okazję.

Imbir i cytryna

W przeciwieństwie do większości prawników nie piję kawy, ani herbaty. Co innego imbir i cytryna - te smaki towarzyszą mi niemal codziennie.

Klasyczna elegancja

Wizerunek jest ważny nie tylko w pracy, a nic tak się nie sprawdza jak zawsze modna klasyka.