Marta Jankowska

Aplikant radcowski

Email m.jankowska@bogaczbartoszewicz.pl

Telefon 89 535 99 28

Skonsultuj z nami swój problem

W celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość potrzebujemy danych osobowych, które umożliwią nam kontakt zwrotny. Administratorem danych osobowych będą radca prawny Ireneusz Bogacz oraz radca prawny Jakub Bartoszewicz. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.

Biografia

Aplikant radcowski, członek zespołu kancelarii od 2017 r.

Zajmuje się głównie sprawami związanymi z prawem nieruchomości, w szczególności dotyczącymi umowami deweloperskimi oraz służebnościami. 

Świetnie czuje się na sali sądowej, a mając na względzie najlepszą reprezentację naszych Klientów stale poszerza i rozwija swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. 

obszary praktyki

  • Spory pomiędzy przedsiębiorcami
  • Prawo nieruchomości
  • Odpowiedzialność odszkodowawcza

języki

angielski

edukacja i praca naukowa

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski – prawo, 2017

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, 2017

prywatnie

Smoothie

Ceni sobie zdrowy tryb życia i zróżnicowaną dietę, dlatego warzywno-owocowe smoothie króluje w jej kuchni.

Beza Pavlowej

Chęć zdrowego trybu życia to jedno, a rzeczywistość to drugie. Najważniejsze to zachować w życiu balans :-)

Podróże

Największą pasją Marty są podróże. Celem jej wypraw są przeważnie egzotyczne kraje, jednak jako rodowita mieszkanka Warmii ceni sobie także piękno tego regionu.

Dress code

Wyznaje zasadę, że poza oczywistym profesjonalizmem i wiedzą merytoryczną prawnik powinien posiadać szereg kompetencji miękkich oraz dbać o swój wizerunek. Dress code jest dla niej ważny.

Książka

Mobilność jest istotnym elementem jej życia. Wybierając się w podróż nigdy nie zapomni dobrej książki, niekoniecznie o tematyce prawniczej.

Kawa

Nie wyobraża sobie rozpocząć dnia pracy bez dobrej kawy, a tej w Naszej kancelarii nigdy nie brakuje o czym niejednokrotnie przekonali się nasi Klienci.