Patrzymy szerzej

Nie żyjemy w próżni, tylko w konkretnym miejscu i czasie. Wśród ludzi. Pamiętamy o tym na co dzień.

Nasze wartości

1. Nasze działania podporządkowujemy interesowi Klienta, nie na odwrót

Zawsze zaczynamy od ustalenia, co jest najważniejsze i jaki jest oczekiwany cel współpracy. Nie podejmujemy zbędnych działań. Unikamy kosztownych rozwiązań. Skupiamy się na tym co istotne.

2. Dostarczamy praktycznych rozwiązań i odpowiedzi

Nie tworzymy zawiłych elaboratów i nie zasypujemy Klientów sprzecznymi orzeczeniami. Zamiast tego staramy się jasno odpowiedzieć na zadane pytanie i dostarczyć rozwiązania, które można od razu zastosować.

3. Traktujemy Klientów jak partnerów biznesowych

Dążymy do stworzenia trwałych relacji z Klientami, dlatego poznajemy specyfikę tego, co robią. Uczymy się od nich i dzielimy się z nimi także swoimi doświadczeniami wspierając w podejmowaniu decyzji.

4. Nieustannie się rozwijamy i uczymy

Każdego dnia zastanawiamy się, co możemy robić lepiej i sprawniej. Szukamy nowych narzędzi pozwalających nam płynnie pracować w zespole i komunikować się z Klientami. Szkolimy się i jesteśmy częstymi uczestnikami konferencji zarówno prawniczych, jak i branżowych.

5. Jesteśmy ludźmi, dla ludzi

We współczesnym świecie wiele rzeczy działa bez ludzkiej interakcji. Dotyczy to także pracy współczesnych prawników. Tak jest i w naszym przypadku, jednak gdy tylko tego potrzeba – jesteśmy. Dla nas też jest to ważne.

Jakub Bartoszewicz
Ireneusz Bogacz

WŁAŚCICIELE KANCELARII

dbamy o środowisko

Suma małych działań może przynieść wielkie efekty

bez zbędnego papieru

Going paperless to w naszym przypadku nie puste hasło, ale rzeczywistość. Ograniczyliśmy do minimum wykorzystanie papieru i niemal wszystkie dokumenty w naszej Kancelarii przechowujemy wyłącznie w formie cyfrowej.

segregujemy

Staramy się, aby nasze działanie było jak najmniej uciążliwe dla środowiska. Wszystkie wytwarzane odpady segregujemy. Z założenia nie wrzucamy bowiem różnych rzeczy do jednego worka. Dosłownie i w przenośni. 

Świadome zakupy

Chcemy, aby nasze zakupy pozostawiały jak najmniejszy ślad ekologiczny. Dlatego staramy się zaopatrywać u lokalnych dostawców i wybieramy produkty wytwarzane w odpowiedzialny sposób. To się opłaca.

dbamy o innych

Wspólnie wybieramy cel, w który się angażujemy, i który wspieramy

Na jesieni 2019 r. nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Mlekiem Mamy, która propaguje karmienie piersią, ale także prowadzi bardzo szerokie wsparcie dla rodziców, szczególnie dla matek. W ramach działań Fundacji przygotowaliśmy warsztaty, związane z uprawnieniami przysługującymi rodzicom przed, w trakcie i po porodzie.

Więcej o samej Fundacji i jej działalności na mlekiemmamy.org oraz na 3mamyrazem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • Pon. - Pt. 09:00-17:00
  • 89 535 99 28

kancelaria@bogaczbartoszewicz.pl
jakub@bogaczbartoszewicz.pl
ireneusz@bogaczbartoszewicz.pl

  • Olsztyn, ul. Grunwaldzka 4a/1

Dogodne miejsca postojowe znajdą Państwo na parkingu przy ul. Mochnackiego
lub na ul. Warszawskiej.

Opisz nam swoje zamierzenie lub swój problem, a my odpowiemy, jak możemy Ci pomóc. To nic nie kosztuje.

    W celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość potrzebujemy danych osobowych, które umożliwią nam kontakt zwrotny. Administratorem danych osobowych będą radca prawny Ireneusz Bogacz oraz radca prawny Jakub Bartoszewicz. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.