Ireneusz Bogacz

Radca prawny

Email ireneusz@bogaczbartoszewicz.pl

Telefon +48 504 318 305

Biografia

Współzałożyciel kancelarii i partner.

Pomaga małym i średnim przedsiębiorcom, w szczególności będącym spółkami prawa handlowego. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu umów uwzględniających szczególne potrzeby wspólników jak również pomaga w efektywnym wykorzystaniu systemu zdalnej rejestracji spółek S24.  

Jako członek Ogólnopolskie Federacji Doradców Restrukturyzacyjnych i Syndyków posiada bardzo szeroką wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu procesów upadłościowych i restrukturyzacyjnych

obszary praktyki

  • Projektowanie umów spółek i wsparcie rejestracji nowych podmiotów
  • Obsługa procesów korporacyjnych
  • Obsługa postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych
  • Odpowiedzialność członków organów zarządzających osób prawnych

edukacja i praca naukowa

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski – prawo, 2005

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, 2009

prywatnie

Militaria i Airsoft

Pasjonat militariów. Stanowi jednoosobową grupę rekonstrukcyjną 82 dywizji powietrzno- desantowej armii amerykańskiej z początków interwencji w Afganistanie. Pomimo 40 lat na karku wciąż aktywny gracz airsoftowy. Organizator wielu lokalnych rozgrywek.

Fotografia

Amator fotografii. Z racji militarnej pasji fotografuje głownie niedzielnych komandosów oraz ich wyposażenie, choć zdarzyło mu się dorobić fotoreportażu z magazynie Milmag. Uważa, że nawet najlepszy smartfon ni zastąpi przyzwoitego lustra.

Muzyka

Muzyka towarzyszy mu na każdym kroku. Odpowiednio dobrana playlista pomaga przy pracy oraz towarzyszy w czasie wolnym. Nowych brzmień poszykuje zawsze trochę z boku głównego nurtu. Nigdy nie wie, co jest akurat przebojem lata.

Blog

W wolnym czasie, którego zawsze brakuje, prowadzi blog oraz fecebookowy fanpage poświęcony filmom wojennym, jako jeszcze jednej jego militarnych pasji. Niestety czasem nawyku języka prawniczego powodują, że jego wpisy potrafią składać się z jednego zdania wielokrotnie złożonego.