Radca prawny Jakub Bartoszewicz

Jakub Bartoszewicz

Radca prawny

Email jakub@bogaczbartoszewicz.pl

Telefon +48 502 211 246

  Skonsultuj z nami swój problem

  W celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość potrzebujemy danych osobowych, które umożliwią nam kontakt zwrotny. Administratorem danych osobowych będą radca prawny Ireneusz Bogacz oraz radca prawny Jakub Bartoszewicz. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.

  Biografia

  Współzałożyciel kancelarii i partner zarządzający.

  Pomaga małym i średnim przedsiębiorcom, przede wszystkim w zakresie prawa pracy, przy projektowaniu umów oraz prowadzeniu sporów wynikłych na gruncie relacji gospodarczych. 

  Zafascynowany nowymi technologiami i ich wykorzystaniem w pracy prawniczej w celu przyspieszenia, usprawnienia i obniżenia kosztów działalności. Uczestnik wielu konferencji i seminariów o tej tematyce.

  obszary praktyki

  • Przygotowywanie i negocjowanie umów
  • Spory między przedsiębiorcami
  • Ochrona danych osobowych
  • Prawo pracy

  w mediach

  edukacja i praca naukowa

  Szkoła Główna Handlowa – prawo podatkowe, 2018

  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski – zarządzanie nieruchomościami, 2006

  Uniwersytet Jagielloński – prawo, 2004

  Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, 2006

  prywatnie

  Rodzina i korzenie

  Zbiera zdjęcia i pamiątki rodzinne, odwiedza miejsca, w których mieszkali przodkowie. Prowadzone przez niego rodzinne drzewo genealogiczne sięga XVI w i znajduje się w nim ponad 1 500 osób.

  Literatura faktu i biografie

  Nałogowo pochłania biografie, przede wszystkim muzyków oraz reportaże i książki podróżnicze.

  Muzyka

  Towarzyszy mu każdego dnia, także w pracy. O tym, że jest ważna niech świadczy to, że przez kilka lat był DJ i prowadził dwa programy radiowe. Miłośnik winyli.

  Sport

  Stara się utrzymywać dobrą formę. Kiedyś głównie jeżdżąc na rowerze i chodząc po warmińskich leśnych ostępach. Ostatnio przede wszystkim grając regularnie w squasha.

  Ogród

  Podobno nic tak nie relaksuje jak praca w ogrodzie. Dlatego Kuba potrafi godzinami pielić, sadzić, czy przycinać krzewy.

  Yerba Mate

  Mimo, że w kancelarii mamy naprawdę dobrą kawę to Kuba zaczyna każdy dzień od zaparzenia mate, która potem towarzyszy mu do końca pracy. Także na spotkaniach.