aplikant radcowski Kacper Klimpel

Kacper Klimpel

aplikant radcowski

Email k.klimpel@bogaczbartoszewicz.pl

Telefon 89 535 99 28

aplikant radcowski

Biografia

Kacper Klimpel 

W 2020 roku ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2021 roku zostałem wpisany na listę aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Olsztynie.  

Z kancelarią związany jestem od ostatniego roku studiów, czyli okresu, na który przypadł początek kształtowania się nowej praktyki – pomocy frankowiczom, w której tworzeniu brałem i nadal biorę czynny udział.  

Pracę dla klientów traktuję nie tylko jako świadczoną na ich rzecz usługę – lecz również szansę na podnoszenie własnej poprzeczki. Niezależnie od zagadnień mieszczących się w  specjalizacji kancelarii, poza profesjonalnym podejściem, oferuję zaangażowanie wynikające z pasji do prawa.  

Świadczenia pomocy prawnej nie traktuję w kategoriach pojęcia „praca” – jeżeli takowe, w potocznym rozumieniu, kojarzyć się może z jakąkolwiek uciążliwością – przeciwnie sprawia mi ogrom satysfakcji.  

Jestem zwolennikiem zasady, zgodnie z którą to teoria kształtuje praktykę a klientowi należy dostarczać rozwiązań nie zaś koncepcji, dlatego w sposób szczególny dbam o jakość merytoryczną – ucząc się również dla klienta, nie zaś na nim.  

 Prywatnie łączę przyjemne z pożytecznym. W trakcie uprawiania rozmaitego rodzaju aktywności fizycznych towarzyszą mi branżowe podcasty a podczas chwili z filiżanką dobrej kawy- bardziej lub mniej prawnicza książka. 

  

obszary praktyki

  • Spory między przedsiębiorcami
  • Prawo pracy
  • Prawo rynku kapitałowego

języki

  • rosyjski

edukacja i praca naukowa

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski – prawo, 2020

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, 2021

z doświadczenia

Naszym zdaniem