rozwijasz się, planujesz zmiany?

Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Pomagamy w realizacji strategicznych decyzji

Przejęcia, przekształcenia, zbycia lub nabycia przedsiębiorstw są strategicznymi działaniami, które muszą być starannie zaplanowane. My to wiemy i znamy się na tym.

Pomagamy małym i średnim przedsiębiorcom w przeprowadzeniu zmian struktury w jakiej prowadzą działalność, wspierając ich przy planowaniu całego procesu oraz po dokonaniu zmiany. 

W całym procesie zaczynamy od sprawdzenia, jaki cel chce osiągnąć Klient. Pomysł, z którym do nas przychodzi nieraz może być zrealizowany na kilka sposób i ważne jest, aby dobrać taki, który jest najmniej kosztowny, najszybszy i optymalnie zabezpiecza interesy.

Ważne jest także wyczucie branży. Z doświadczenia wiemy, jak istotne jest zachowanie ciągłości działalności i gładkie przejście w nową strukturę w przypadku podmiotów wystawiających setki dokumentów księgowych dziennie. Wiemy też, że na co innego należy z kolei zwrócić uwagę przy działalności regulowanej, opartej na zezwoleniach lub koncesjach.

Sprawdzamy i analizujemy wszystkie informacje
Planujemy proces i wszystkie jego etapy
Przygotowujemy wnioski, pisma informacyjne itp.

Najczęściej zadawane pytania

Co otrzymam w ramach waszych usług?

Pełne wsparcie od początku do końca: od momentu planowania zmian i przekształceń po ich rejestrację, zmianę umów, informowanie pracowników czy kontrahentów. Jesteśmy z Klientem od początku do końca. Gdy potrzebne jest dodatkowe wsparcie z zakresu księgowego lub podatkowego bierzemy to na siebie.

Jakie macie doświaczenie?

Przygotowaliśmy kilkadziesiąt operacji, w trakcie których łączyliśmy spółki, przekształcaliśmy je, przenosiliśmy przedsiębiorstwa z jednego podmiotu na inny. Wiemy jak to działa i potrafimy to sprawnie przeprowadzić.

W czym możemy Ci pomóc?

Zadzwoń lub napisz do nas:
89 535 99 28


kancelaria@bogaczbartoszewicz.pl jakub@bogaczbartoszewicz.pl ireneusz@bogaczbartoszewicz.pl

 

Pon. – Pt. 09:00-17:00

Sprawdź jak działamy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

  • Pon. - Pt. 09:00-17:00
  • 89 535 99 28

kancelaria@bogaczbartoszewicz.pl
jakub@bogaczbartoszewicz.pl
ireneusz@bogaczbartoszewicz.pl

  • Olsztyn, ul. Grunwaldzka 4a/1

Dogodne miejsca postojowe znajdą Państwo na parkingu przy ul. Mochnackiego
lub na ul. Warszawskiej.

Opisz nam swoje zamierzenie lub swój problem, a my odpowiemy, jak możemy Ci pomóc. To nic nie kosztuje.

    W celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość potrzebujemy danych osobowych, które umożliwią nam kontakt zwrotny. Administratorem danych osobowych będą radca prawny Ireneusz Bogacz oraz radca prawny Jakub Bartoszewicz. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.

    Poznaj nasz zespół