Dla kogo pracujemy?

Pracujemy dla ludzi biznesu, czyli dla tych, którzy mieli odwagę pójść własną drogą i
realizować swój pomysł na życie. Jesteśmy świadomi, że taka działalność niesie ze sobą wiele problemów prawnych. My jesteśmy od  tego, aby je rozwiązywać.

Co robimy?

Pomagamy przedsiębiorcom na starcie, w bieżącej działalności i wspieramy ich w sytuacjach kryzysowych. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym i prowadzeniu sporów gospodarczych, czyli w tym, z czym biznes styka się na co dzień.

Jak to robimy?

Naszym celem jest świadczenie usług, które ułatwiają funkcjonowanie biznesu. Udzielamy więc jasnych i czytelnych odpowiedzi, biorąc za nie pełną odpowiedzialność. Jeżeli przyjdziesz do nas z problemem nie otrzymasz listy sprzecznych ze sobą orzeczeń oraz odpowiedzi „to zależy”. Jasno mówimy „tak” lub „nie”, prawnicze dywagacje zachowując dla siebie.

Kim jesteśmy

Jesteśmy zgranym zespołem młodych profesjonalistów, którzy pracę prawniczą łączą ze stałym poszukiwaniem lepszych rozwiązań dla problemów, z którymi stykają się przedsiębiorcy. Korzystamy z nowoczesnych technologii dla usprawnienia procesów, aby szybciej udzielać odpowiedzi oraz sprawniej wykonywać powtarzalne czynności. Dzięki temu mamy więcej czasu na analizę skomplikowanych spraw i poszukiwanie indywidualnych rozwiązań dla naszych Klientów.

Pomagamy przedsiębiorcom od pierwszych kroków stawianych w biznesie, doradzając w jakiej formie najlepiej działać, poprzez udzielania codziennego wsparcia w bieżącym działaniu. Jeżeli trzeba, pomagamy także w zamknięciu firmy, jej sprzedaży, a w najgorszym wypadku, także w przeprowadzeniu jak najmniej bolesnej upadłości.

jesteśmy ekspertami

Nasze specjalizacje

Obsługa prawna
przedsiębiorców

Współpracujemy tylko
z przedsiębiorcami i sami nimi jesteśmy.
Dlatego bieżące doradztwo dla małego
i średniego biznesu to nasza specjalność.

Spory
gospodarcze

Sprawy sądowe pomiędzy przedsiębiorcami
toczą się na odrębnych zasadach.
Wiemy to i umiemy wykorzystać
na Twoją korzyść.

RODO
Dane osobowe

Oferujemy wdrożenie RODO od A do Z:
przeprowadzamy analizę ryzyka
audyt bezpieczeństwa informatycznego,
przygotowujemy dokumenty, szkolimy .

Pomoc
na starcie

Doradzamy jaka forma jest najlepsza dla
urzeczywistnienia Twojego pomysłu na biznes.
Pomagamy zabezpieczyć Twój interes już
na starcie, a w pakiecie oferujemy wsparcie
w pierwszych miesiącach działalności.

Połączenia, przejęcia,
operacje na przedsiębiorstwach

Rozwój biznesu często wiąże się
z połączeniami spółek lub nabywaniem
przedsiębiorstw. Pomagamy zaplanować,
przygotować i przeprowadzić te procesy.

Restrukturyzacje, likwidacje
i upadłości

Wszystko ma swój początek i koniec.
Biznes także.
Doradzamy w jaki sposób zakończyć działalność
w możliwie najkorzystniejszy i bezpieczny sposób.
Powiedz czego potrzebujesz,
a my powiemy jak możemy Ci pomóc

Zadzwoń teraz: 89 535 99 28

Pon. – Pt. 09:00-17:00
Angażujemy się osobiście

Poznaj nasz zespół

Jak działamy

Każda sprawa to pewien proces. Aby nadać mu kierunek i mieć wpływ na jego przebieg trzeba dokonać starannej analizy wszystkich dostępnych informacji.

Właśnie od tego zawsze zaczynamy. Do pomocy wykorzystujemy nowoczesne technologie. Pozwalają one płynnie poruszać się nawet w bardzo obszernej i złożonej dokumentacji, bez obawy, że umknie nam coś istotnego. Dodatkowo, pozwalają nam zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na opracowanie strategi działania.

Zabezpieczamy nasze słabe strony i wyszukujemy krytycznych punktów w narracji przeciwnika. Tworzymy mapy możliwych działań, zaznaczając wszystkie ryzyka jakie się z nimi wiążą.

Pozwala nam to zarekomendować odpowiednią decyzję i wskazać drogę najszybciej i najefektywniej wiodącą do celu. Nie angażujemy sił i środków tam, gdzie nie jest to konieczne.

Działamy przecież w Twoim interesie, a nie na odwrót.

z doświadczenia

Naszym zdaniem

opinie

Kilka słów od naszych klientów

  • Współpracuję z firmą Bogacz Bartoszewicz od 2015 roku. Zakres doradztwa prawnego jest bardzo szeroki, ponieważ zarządzam grupą kilkunastu hurtowni weterynaryjnych. Dzięki stałej współpracy mam zabezpieczenie prawne przy dużej ilości umów handlowych z dostawcami , z różnych krajów Świata. Nasza firma zatrudnia około 180 pracowników i w sprawach kadrowych bardzo często korzystamy z konsultacji prawnej. Kilkakrotnie konieczna była reprezentacja w sądzie pracy. Mając stały prawny nadzór nad windykacjami, nie mamy kłopotów z należnościami od klientów. Kancelaria prawna pośredniczy w trakcie podpisywania aktów notarialnych oraz pilnuje prawidłowego dokumentowania w trakcie prowadzenia spółek prawa handlowego. Podsumowując bezpieczeństwo prawne , w sytuacji częstych zmian przepisów, to najważniejszy aspekt w funkjconowaniu przedsiębiorstwa i to zapewnia mi współpraca z kancelarią Bogacz Bartoszewicz.

    Jarosław Czarnecki
    Prezes Zarządu PZFZ "CENTROWET" sp. z o.o.